maisto bankasRudeninėje „Maisto banko“ akcijoje savanoriškai dirbo 14 Utenos Krašuonos progimnazijos mokinių. Jie prekybos centre „NORFA“ kvietė pirkėjus nupirkti ir paaukoti ilgai negendančio maisto nepasiturintiems žmonėms. Progimnazijos savanoriai paramą maistu rinko su VšĮ „Sveikatą į namus“ (direktorė Severina Jurgelėnienė).
Dėkoju Evelinai Leiputei (7b), Mantui Braukai (8a), Dovydui Bugailiškiui (8a), Nazaretai Paulinai Čypaitei (8a), Karolinai Kacevičiūtei (8a), Julijai Kanapkaitei (8a), Domantui Maželiui (8a), Ūlai Marijai Motiejūnaitei (8a), Dovydui Navikui (8a), Titui Rimšai (8a), Austėjai Rotautaitei (8a), Pauliui Verikui (8a), Austėjai Zabarskaitei (8a), Lilijai Stanislavovai (8b) už geranorišką, prasmingą ir vertą pagarbos darbą, kuris skaidrina vargingiau gyvenančių šeimų kasdienybę.

Socialinė pedagogė Violeta Vaičiūnienė