2017 m. spalio 18 d. Utenos daugiafunkciame sporto centre vyko Utenos rajono mokyklų mokinių smiginio varžybos, skirtos Utenos DSC taurei laimėti. Susirinko gausus būrys pradinukų. Mažiausiųjų grupėje komandinėje įskaitoje pergalę šventė mūsų mokyklos II komanda: Ugnius Čepaitis 4a, Jonas Grigaravičius 4c, Dominykas Kvyklys 4a, Karina Stanislavova 4b, Elinga Bagočiūnaitė Gausyb4 opergali7 ir laim4jim74b, Viltė Fiodorovaitė 4c. I komanda iškovojo III vietą: Orestas Zarakovskij 4b, Lukas Čepaitis 4a, Lukas Kardamavičius 4b, Elinga Bilaišytė 4c, Evelina Bilaišytė 4c, Neda Vabolytė 4a.
Asmeninėje įskaitoje berniukų tarpe pirmąją vietą iškovojo Orestas Zarakovskij 4b , antrąją vietą Jonas Grigaravičius 4c, ir trečiają vietą Ugnius Čepaitis 4a. Mergaičių tarpe antrą vietą Deimilė Inčirauskaitė 4b, trečiąją vietą Elinga Bagočiūnaitė .

Komandų vadovės: J. Braukienė ir A. Perveneckienė

01 (1)