Gražų ir saulėtą gegužės antradienį septintokai pėsčiomis iškeliavo į Klovinių kaimą apžiūrėti Dianos ir Gintauto Burneikų sodyboje gyvenančių paukščių. Vaikų būrį pasitiko ant kalnelio vaikštantys išdidūs stručiai. Mokiniai žavėjosi ir margaspalviais fazanais, povais, papūgomis, baltąja pelėda, tvenkiniuose plaukiojančiomis gražiausiomis pasaulyje laikomomis mandarininėmis antimis, gulbėmis ir daugybe kitų paukščių. Bet smagiausia buvo šerti šviežiais dobilais ir batono riekutėmis bei gainioti ant kalvelės lakstančius įvairių veislių triušiukus.
Na, o ekskursijos pabaigoje sodybos šeimininkas patikrino mokinių žinias, pavaišino skania dilgėlių, juodųjų serbentų lapų arbata ir šokoladu. Buvo įdomi, smagi, informatyvi biologijos pamoka.

Mokytoja Audronė Tijūnėlienė

pauksciu_kiemas (1)