Kūrybingos mūsų progimnazijos mokinės: Karolina Kamarauskaitė ir Eimantė Kviklytė (7a), Elinga Inčirauskaitė ir Greta Naruševičiūtė (7), Saiva Gaidytė ir Neringa Irena Sviklaitė (8b), dalyvauja tarptautiniame piešinių konkurse „Egiptas pasaulio vaikų akimis". Šio konkurso tikslas – paskatinti vaikus iš viso pasaulio domėtis viena seniausių ir unikaliausių senovės civilizacijų, gilintis į Egipto kultūros bei meno palikimą, religijos bei egiptiečių gyvensenos ypatumus, mokytis interpretuoti, o taip pat atrasti naujus jaunuosius talentus. Vadovaujamos dailės mokytojos Dalios Puodžiukienės, jaunosios dailininkės sukūrė meniškus bei originalius darbus, kurie puikiai reprezentuos mūsų progimnaziją tolimajame Egipte.

Dalia Puodžiukienė