Mūsų progimnazijos mokiniai gražiai įsiliejo į tarptautinio vizualiųjų menų konkurso „Lidice 2017" dalyvių gretas. Šių metų konkurso tema – KELIONĖS. Meniškus ir originalius grafikos bei tapybos darbus sukūrė: Akvilė Ragaišytė (5b), Kristina Kamarauskaitė, Gabrielė Valiukaitė, Simonas Zelevas (6a), Deimantė Grašytė, Karolina Kamarauskaitė (7a), Dovilė Baliukevičiūtė, Karolina Eigerdaitė, Saiva Gaidytė, Kamilė Ivanauskaitė ir Neringa Irena Sviklaitė (8b). Jaunųjų talentų darbuose atsispindi: kelionių įspūdžiai, keliavimo būdai, kelionės į įvairius pasaulio kraštus, kelionės laike, kelionės į pasakų ar knygų šalį, žmogaus gyvenimo kelionė. Pasirengti konkursui mokiniams padėjo dailės mokytoja ekspertė Dalia Puodžiukienė. Šis konkursas yra vienas reikšmingiausių vaikų kūrybos konkursų Čekijoje. Jame dalyvauja patys talentingiausi vaikai iš viso pasaulio.

Dalia Puodžiukienė

akvile_ragaisyte_5b