2017 m. gegužės 5 dieną penki progimnazijos aštuntokai dalyvavo Europos dienai skirtame konkurse anglų kalba, kuris vyko Adolfo Šapokos gimnazijoje. Kartu su mokiniais vyko ir jų veiklą stebėjo anglų kalbos mokytoja Daiva Rimšienė. 8B klasės mokiniai (anglų kalbos mokytoja G. Morkienė) vieningai atstovavo savo progimnaziją, bet konkurso metu buvo padalinti į atskiras grupes. Aleksas Dičius, Deividas Pernavas ir Faustas Slesoriūnas sudarė vieną komandą, o Neringa Sviklaitė ir Saiva Gaidytė buvo kitoje komandoje. Atlikus užduotis, susijusias su Europos diena, mūsų komandos tapo prizininkėmis. Berniukų komanda užėmė II  - vietą, mergaitės - III - ąją vietą. Prizines vietas iškovoti padėjo tiek anglų kalbos mokėjimas, tiek žinios apie Europą. Sveikiname mokinius bei jų mokytojus!

Parengė anglų kalbos mokytoja Daiva Rimšienė

sapoka (1)