2017 m. balandžio 21 d. Aukštakalnio progimnazijoje vyko Utenos rajono 5 - 8 klasių mokinių skaitovų konkursas anglų kalba „English Verse 2017“. Šių metų konkurso eilėraščių tema buvo kelionės.
Konkurse dalyvavo 28 skaitovai iš šešių rajono mokyklų. Mūsų mokyklą atstovavo 4 mokiniai ir 3 iš jų tapo nugalėtojais.
5-tų klasių grupėje II – ąją vietą užėmė Ernestas Petrėnas (5b), 7 - tų klasių grupėje II - ąją – Gerda Kavaliauskaitė (7b), o 8b klasės mokinė Neringa Irena Sviklaitė užėmė III –ąją vietą 8 - tų klasių grupėje. Visi nugalėtojai yra anglų kalbos mokytojos Gritos Morkienės mokiniai. Sveikiname mokinius bei mokytoją!
Konkurso nugalėtojai buvo apdovanoti Aukštakalnio progimnazijos bei Oxford University Press atstovybės Lietuvoje prizais ir padėkomis.

Parengė anglų kalbos mokytoja Daiva Rimšienė

01 (1)