Vasario 7 dieną jau 14 - ąjį kartą daugelyje pasaulio šalių minima Saugesnio interneto diena. Šių metų šūkis – „Skatinkime pokyčius: vienykimės dėl geresnio interneto!“ Ši diena skirta skatinti saugesnį naudojimąsi internetu, apsaugoti vaikus kovojant su neteisėtu ir žalingu interneto turiniu bei elgesiu.
Progimnazijos trečiųjų klasių mokiniai susipažino su saugaus elgesio internete taisyklėmis, skaitė istoriją „Bekraštis miškas“ (www. draugiskasinternetas.lt), atliko užduotis.
5 – 8 klasių mokiniai per informacinių technologijų pamokas diskutavo apie saugumo internete svarbą ir naudą, aptarė kliūtis, tykančius pavojus, su kuriais susiduria bendraudami socialiniuose tinkluose, naršydami internete, talpindami savo nuotraukas, filmus, įvardino atsakomybes, atliko interaktyvias užduotis, testą.

Laima Kubickienė, Jolanta Baronienė