Lapkričio mėnesį progimnazijoje vyko „Tiksliųjų mokslų savaitė“. Kiekvieną savaitės dieną vyko kitokios, netradicinės pamokos. Penktokai dalyvavo „Linksmojoje pamokoje“, kurios metu mokiniai sprendė įvairius galvosūkius, žaidė. Šeštokai varžėsi „Kryžiažodžių konkurse“. Nugalėtojais tapo 6a klasės mokiniai Rokas Meidus, Matas Valiukas ir Bazilė Juknelė.
Septintoms klasėms vyko „Integruota matematikos ir IT pamoka“, oaštuntokams -  „Integruota matematikos, IT, chemijos ir fizikos pamoka“. Šių pamokų metu mokiniai dirbo grupėmis ir individualiai, naudojosi mobiliaisiais įrenginiais, kūrė QR kodus, redagavo nuotraukas, reflektavo.
Kiekviena klasė atliko namų darbą. 5 klasės mokiniai parengė piešinių parodą „Matematika dailėje“, šeštokai – plakatų parodą „Matematika aplink mus“, 7 klasė – geometrinių piešinių parodą „Vitražas“, o 8 klasės mokiniai – fotografijos parodą „Simetrija Utenoje“. Smagu, kad tokios netradicinės pamokos paįvairina pamokas. Už  tiksliųjų mokslų savaitės organizavimą dėkojame matematikos mokytojoms Vandai Musteikienei ir Genutei Šemelienei bei IT mokytojai Jolantai Baronienei.

Parengė Adas Andriūnas 7b