Baigėsi 2015/2016 m.m. pradinukų sportinių varžybų sezonas. Sėkmingas jis buvo ir mūsų progimnazijos pradinukams. Dalyvauta kvadrato, smiginio, krepšinio, ,,Drąsūs, stiprūs, vikrūs“, plaukimo, lengvosios atletikos kroso estafečių, lengvosios atletikos trikovės rajoninėse varžybose bei ,,Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ zoninėse varžybose. Laimėtos prizinės vietos asmeninėje ir komandinėje įskaitoje. Ypač aktyviai šiais mokslo metais varžybose dalyvavo progimnazijos ketvirtokai. Progimnazijos vardą įvairiose varžybose garsino 3a klasės mokinys – Mantas Gadliauskas, 3b klasės mokiniai - Indrė Petrovaitė, Karolis Jonelis, Nedas Pelėda, 4a klasės mokiniai - Titas Augulis, Saimonas Baltys, Mintaras Jackūnas, Airidas Rimšelis, Šarūnas Gromavičius, Austėja Dijokaitė, Kamilė Vaitkevičiūtė, Evelina Vizbaraitė, Meda Žibėnaitė, 4b klasės mokiniai – Neda Čiplytė, Austėja Čižaitė, Aironas Gerdauskas, Erikas Jankauskas, Austėja Jučiūtė, Jokūbas Kandratavičius, Lėja Lumpickaitė, Greta Pelanytė, Ernestas Petrėnas, Akvilė Ragaišytė, Rokas Stundžia, Drąsučio, Nojus Zaranka, Izabelė Žiulytė ir nė vienų varžybų nepraleidusi Eva Pernavaitė. Komandos vadovai Inga Janaščienė ir Aušrinė Kazlauskienė.
Ačiū visiems prisidėjusiems prie pergalių ir sėkmės ateinančiuose startuose!