2009 metais mokykloje vykdomi projektai:

 

„Saugaus eismo mokymas bendrojo lavinimo mokyklose“. Mokiniai įgis saugaus elgesio gatvėje žinių bei įgūdžių, dalyvaus viktorinose, saugaus eismo rašinio konkurse, mokykla bus aprūpinta saugaus eismo mokymo priemonėmis. Projekto vadovai: R.Gruodinskas, V.Mieželis.

 

  

 

Gamtosauginės veiklos programa „Sveikas vaikas - laimingas vaikas“. Projektas skirtas mokinių sveikos gyvensenos įgūdžių formavimui, gamtos svarbos mūsų planetai ir jos saugojimo aktualumui formuoti, mokyklos aplinkai puoselėti. Projekto vadovai: R.Gruodinskas, D.Pavilonienė.

  

 

Partneriai edukacinės veiklos programoje „Renginio Mados virusas 2009 organizavimas“. Mokiniai turėjo galimybę kurti ir pristatyti drabužių dizaino kolekcijas Utenos kultūros rūmuose, renginyje „Mados virusas 2009“. Projekto įgyvendinimui mokykloje vadovauja D.Puodžiukienė.

  

 

Nacionalinio šalies projekto „Vaikų ir jaunimo olimpinis ugdymas šalies mokyklose 2006-2010 metais“ narė. Olimpinio ugdymo programa, apimanti olimpinės kultūros elementus – žinias, nuostatas ir elgesio įgūdžius integruota į 1-4 klasių mokomuosius dalykus, popamokinę veiklą. Projekto koordinatorius  L.Telksnienė.

  

 

Olweus patyčių prevencijos programos diegimas skirtas mokyklos bendruomenės mokymams - pažinti, vertinti bei imtis priemonių patyčių reiškinio mažinimui. Programos koordinatorius mokykloje V.Vilūnienė.

  

 

Partneriai nacionaliniame projekte „Bendrojo lavinimo mokyklų įsivertinimo instrumentų kūrimas ir diegimas“. Projekto vadovai: R.Gruodinskas, V.Vilūnienė.

  

 

Partneriai nacionaliniame gabių ir talentingų vaikų ugdymo projekte „Pradinių klasių mokinių gabumų ugdymo akademija „Smalsutis“. Projekto koordinatorius Laima Telksnienė. 

  

 

Mokykla aktyviai įsitraukia į Utenos švietimo centro inicijuojamų projektų vykdymą: Inovatyvūs besimokančių vadovų tinklai“ „Muziejus mokyklai – mokykla muziejui“, „Mokytojo kelias per tūkstantį metų“....

  

Vykdome Utenos rajono savivaldybės administracijos Švietimo sporto ir turizmo skyriaus inicijuotą projektą „Miesto mokyklų sporto salių užimtumas šeštadieniais, sekmadieniais ir švenčių dienomis“. Tikslingai išnaudojant mokyklos patalpas buvo sudarytos galimybės mokyklos bendruomenės nariams sveikai, naudingai leisti laisvalaikį mokyklos sporto salėje. 

     

Svarbi informacija!

itraukusi ugdymas


„Versmės" skyrius

TŪM II

Keturios gamtos stichijos

Universalus mokymo(si) dizainas

Pamokų laikas, atostogos

  

Cookies user preferences
Mes naudojame slapukus, kad užtikrintume geriausią patirtį mūsų svetainėje. Jei atsisakysite naudoti slapukus, ši svetainė gali neveikti kaip tikėtasi.
Priimti visus
Atmesti visus
Skaityti daugiau
Analitiniai
Įrankiai, naudojami duomenims analizuoti siekiant įvertinti svetainės efektyvumą ir suprasti, kaip ji veikia.
Google Analytics
Priimti
Atmesti
Reklaminiai
Jei sutinkate, puslapyje rodomos reklamos bus pritaikytos pagal jūsų pageidavimus
Google Ad
Priimti
Atmesti
Išsaugoti