kurybiskumasBalandžio 16-17, 22-23, 25 dienomis mokykloje intensyviai dirbo visi trys kuriantys praktikai. Visa projekto dalyvių grupė ruošėsi finaliniam renginiui.

Nuotraukas rasite čia>>>

Povilas Plūkas aktyviai bendradarbiavo su gamtamokslių dalykų mokytojais Vaidute Barkuviene, Dania Traneliene, Valdu Tumėnu. Kartu su 7b klase ruošėsi finaliniam Lobių paieškos žaidimui. Mokiniai dirbo grupėse, kūrė istorijas, ieškojo informacijos internete, ruošė ir slėpė lobius. Vėliau išbandė vieni kitų sukurtas užduotis, tobulino sukurtus lobius.
Martynas Švedas, dirbdamas su 4b klasės mokiniais ir mokytoja Rita Rimšeliene, gilinosi į pojūčius. Ketvirtokai, padedami kuriančio praktiko, ruošėsi Pojūčių kelionei - numatė punktus, ruošė užduotis ir klausimus finalinio renginio dalyviams.
Jolanta Rimkutė 5a klasės mokinius toliau „mokė tylos". Kartu su mokiniais ir mokytojomis Dalia Puodžiukiene, Dalia Šipkiene, Dania Traneliene, Daiva Pelėdiene, Alma Vitėniene dekoravo Tylos kambarį. Prie tylos kambario įrengimo prisidėjo ir Povilas su Martynu, o vėliau prisijungė ir kūrybos agentas Simas. Visi draugiškai kabino girliandas, siuvo ir puošė palapines, dekoravo sienas, sodino gėles. Darbų netrūko ir pavaduotojoms Viktorijai ir Marytei. O mokyklos direktorius iš Vilnaus pargabeno spalvingus ir jaukius „Pušku pušku" firmos sėdmaišius, kurie Tylos kambariui suteikė šilumos ir jaukumo.
Nuoširdžiai dėkojame „Pušku pušku" už paramą progimnazijoje vykstančiam projektui.

Jolita Šulskienė