kurybiskumasKovo 13 dieną kūrybos agentė Jurgita pakvietė projekto dalyvių grupę į pojūčių žaidimą. Šeštokai turėjo įsigilinti į savo pojūčius: klausą, lytėjimą ir kvapus. Džiugu, kad mokiniams mokykloje kvepia pavasariu! Toliau tyrinėjame mokyklos ir mokinių poreikius ir su nekantrumu laukiame atvykstant kuriančio praktiko, kuris mokyklos duris turėtų praverti jau kovo pabaigoje.

kuryba 1
kuryba 2
kuryba 3
kurybiskumas 1
kurybiskumas 2
kurybiskumas 3
kurybiskumas 4

Projekto įgyvendinimo komanda: projektą administruojanti pavaduotoja ugdymui Viktorija Vilūnienė, kuruojanti mokytoja Jolita Šulskienė, mokytojos Dalia Puodžiukienė ir Jolanta Baronienė kovo 16 dieną Utenos švietimo centre  dalyvavo Utenos regiono „Tyrinėjančių mokyklų“ programos mokymuose, kuriuos vedė„Kūrybinių partnerysčių“ projekto komanda. Mokymų metu kalbėta apie projektine veikla inicijuotų pokyčių fiksavimo ir į(si)vertinimo galimybes, kūrybiško mokymo(si) praktikų integravimo galimybes į bendrąjį ugdymą. Pasidalinta patirtimi su projekto regiono partneriais - Zarasų „Ąžuolo“ gimnazijos,  Kupiškio Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazijos, Rokiškio rajono Obelių mokyklos-darželio projekte dalyvaujančiais mokytojais.

Jolita Šulskienė