Utenos Krašuonos progimnazijoje psichologas dirba vadovaudamasis Lietuvos Respublikos įstatymais, švietimo ir mokslo įsakymais, mokyklos nuostatais, mokyklos darbo tvarkos taisyklėmis bei psichologo pareiginiais nuostatais.
Psichologinės pagalbos paskirtis – stiprinti mokinių (vaikų) psichologinį atsparumą ir psichikos sveikatą. Prevencinėmis priemonėmis skatinti saugios ir palankios ugdymuisi aplinkos Mokykloje kūrimą, padėti mokiniams (vaikams) atgauti dvasinę darną, gebėjimą gyventi ir mokytis, aktyviai bendradarbiaujant su jų tėvais (globėjais, rūpintojais).
Pagalba mokiniui teikiama, kai kreipiasi:
- Mokinys (savarankiškai)
- Mokinio tėvai (globėjai, rūpintojai)
- Mokytojai, gavę mokinio tėvų (globėjų, rūpintojų) sutikimą
- Vaiko teisių apsaugos tarnyba
(Psichologinės pagalbos teikimo aprašas, patvirtintas Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministro 2011 m. liepos 5 d. įsakymu Nr.1215)

Konsultacijų laikas

Pirmadienis  8-14 val.
Antradienis  8-14 val.
Trečiadienis  8-14 val.
Pietų pertrauka 12-12.45 val.

Mokyklos psichologė Daiva Šarkiūnienė, 105 kabinetas
Susisiekti galite: