2017 metų tarptautinio B. Petchenik vaikų žemėlapių konkurso „Mano vieta šiandienos pasaulyje" nacionaliniame ture sėkmė lydėjo net šeši mūsų progimnazijos mokinius. Iš konkurse dalyvavusių 857 jaunųjų kartografų sukurtų žemėlapių respublikinei parodai buvo atrinkti 142 geriausieji, kurių autoriai paskelbti konkurso laureatais. 7b kl. mokinys Astijus Puodžiukas tapo konkurso prizininku ir buvo apdovanotas Lietuvos Kartografų draugijos Diplomu už išskirtinės kokybės kūrinį „Kaimo močiutė – pasaulio žmogus“ bei specialiu pagrindinio konkurso rėmėjo UAB "HNIT-Baltic" prizu. Rėmėjų dovanomis ir Diplomais už puikios kokybės kūrinius apdovanotos: Deimantė Grašytė ir Karolina Kamarauskaitė (7a), Elinga Inčirauskaitė (7b), Saiva Gaidytė ir Neringa Irena Sviklaitė (8b). Dailės mokytojai ekspertei Daliai Puodžiukienei buvo įteiktas Lietuvos Kartografų draugijos Padėkos raštas už puikius ugdytinių pasiekimus 2017-ųjų metų B. Petchenik vardo vaikų žemėlapių konkurse.
2017 m. birželio 3 d. visi kartografinio konkurso laureatai kartus su dailės mokytoja buvo pakviesti į nacionalinės parodos atidarymą bei iškilmingą apdovanojimų ceremoniją, kuri vyko Kairėnų Botanikos sode. Parodos atidarymo metu jaunuosius talentus sveikino Lietuvos Kartografų draugijos pirmininkas prof. habil. dr. Algimantas Česnulevičius, garbūs svečiai bei renginio organizatoriai. Visi šventės dalyviai buvo pakviesti prie vaišių stalo, galėjo pabendrauti bei pasidalinti kūrybine patirtimi, pasigrožėti nuostabiais vaikų piešiniais bei žydinčia Botanikos sodo gamta.

Dalia Puodžiukienė