Kai už lango žiema, visi aptingsta ir nekantriai laukia pavasario, kad būtų galima daugiau pajudėti. Bet kol saulutė per daug nelepina savo spinduliais, Utenos Krašuonos progimnazijos pradinių klasių mokytojos Inga Janaščienė, Larisa Niaurienė, pavaduotoja ugdymui Laima Telksnienė surengė šeimų sporto šventę “Aš, tėtis ir mama – mūsų draugiška šeima”.

sporto_svente 1
sporto_svente 10
sporto_svente 11
sporto_svente 12
sporto_svente 13
sporto_svente 14
sporto_svente 2
sporto_svente 3
sporto_svente 4
sporto_svente 5
sporto_svente 6
sporto_svente 7
sporto_svente 8
sporto_svente 9

Kovo 22 dienos vakarą į mokyklos sporto salę rinkosi pradinių klasių mokytojos ir sportiškai nusiteikę mokiniai. Kartu jie atsivedė mamas, tėtes arba kitus šeimos narius, kurie turėjo sudaryti šeimos komandą. Veiduose švietė šypsenos. Kad greičiau visi išsijudintų ir išsidrąsintų, šventę šokiu pradėjo ir dalyvius mankštino šokio mokytoja Edita Kutkienė. Prie starto linijos rikiavosi šeimų komandos – visi pasiruošę nugalėti, kuo greičiausiai įveikti estafečių rungtis. Poilsio pertraukėles paįvairino moksleivių šokiai.

Šventė baigėsi – pralaimėjusių nebuvo. Dėkojame Armino Pelėdos, Julijos ir Simono Zelevų, Edvino Malakausko, Gretos Sapkauskaitės, Gerdos Kavaliauskaitės, Evelinos Petrovaitės, Medos Žigelytės, Roko Dinsmano, Gražvydo Plaščinsko, Karolio Ilčiuko šeimoms dalyvavusioms šventėje. Tylant šventės šurmuliui, ne vienas vaikas stengėsi išgauti iš tėvų pažadą, kad ir kitais metais, jei tik bus tokia šventė, būtinai visi kartu smagiai praleis vakarą ir sudalyvaus tokioje šventėje.