2012 m. kovo 6 d. į Utenos Krašuonos progimnaziją  susirinko Utenos rajono mokyklose besimokantys patys gabiausi,  aktyviausi ir darbščiausi 4 klasių mokiniai.  Jie dalyvavo Utenos rajono ketvirtų klasių mokinių žinių viktorinoje ,,METŲ KETVIRTOKAS“. Viktorinos tikslas - padėti atsiskleisti aukštesnių gebėjimų mokiniams pademonstruojant kultūrinio sąmoningumo žinias, skatinti mokinių mąstymo procesą ir norą  būti aktyviais, lavinti gebėjimą savarankiškai pasirinkti ir priimti sprendimą.

Skambant mokyklos dainai, dalyviai susipažino su Krašuonos progimnazijos mokinių gyvenimo akimirkomis. Kiekvienas viktorinos dalyvis pristatė savo išskirtinumą, pomėgius. Moksleiviams buvo pateikti klausimai, apimantys šias temas: vaizduojamąjį meną, gamtos mokslus,  istoriją, literatūrą, muziką, matematiką, sportą.  Ši viktorina  nebuvo tik sausas žinių patikrinimas, labai svarbios buvo bendrosios moksleivių žinios, pilietinis smalsumas, domėjimasis šalies istorija, greitas mąstymas ir atmintis.  Sumaniausieji viktorinos dalyviai apdovanoti Utenos rajono savivaldybės padėkos raštais ir rėmėjų dovanėlėmis.   Drauge su laimėtojais buvo pagerbti ir jų pedagogai. Mūsų mokyklą atstovavo 4b klasės mokinė Ugnė Kučinskaitė.

Žinių viktoriną ,,Metų ketvirtokas“ organizavo Krašuonos progimnazijos mokytojos Inga Janaščienė, Larisa Niaurienė, Aušrinė Kazlauskienė.

ketvirtokas_2012 1
ketvirtokas_2012 2