parama_2011 52011 m. gruodžio 21 d. Utenos Krašuonos pagrindinės mokyklos mokinių grupė kartu su socialine pedagoge Violeta Vaičiūniene vyko į Utenos vaikų socialinės paramos ir ugdymo centrą, kuriame gruodžio mėnesį buvo vykdoma paramos akcija “Iš širdies į širdį”.

Tą dieną mokyklos atstovai vežė mokinių ir kitų mokyklos bendruomenės narių paaukotas kanceliarines priemones, knygas, žaislus, drabužius, batus, šiek tiek lėšų. Svečius pasitikę centre gyvenantys vaikai linksmai bendravo, noriai rodė savo kambarius, kuriuose jie gyvena. Rūpestingi, nuoširdūs ir be galo mylintys vaikus darbuotojai pasakojo apie centrą, jame vykdomas veiklas, išvykas ugdytiniams. Labiausiai mažuosius džiugino žaislai. Juos norėjo turėti patys, rinko kuris labiausiai tiktų bei patiktų broliui...

Tokios paramos akcijos, kaip “Iš širdies į širdį”, džiaugsmo suteikia ne tik vaikams, kurie gauna dovanų, bet ir duodančius išmoko dalintis, rūpintis kitais. Tikiuosi, kad likimo nuskriaustiems vaikams dovanoti mums brangius, bet jau netinkančius daiktus buvo didžiulė dovana ir mums patiems.

Socialinė pedagogė Violeta Vaičiūnienė

parama_2011 1