Prieš pat atostogas mokykloje vyko Kalėdinis renginys 5-8 klasių mokiniams. Vyresniųjų klasių mokiniai nusprendė organizuoti Simpsonų Kalėdas!

Šventiškai papuoštoje aktų salėje renginį vedė gausi Simpsonų šeima – 8a ir 8c klasių mokiniai. Scenoje puikavosi visi pagrindiniai Simpsonų ir į svečius atėjusių  Flandersų personažai:) O 8b klasės mokiniai parengė atskirą vaidinimą ir Simpsonus pakvietė apsilankyti nepaprastame muziejuje. 7b klasė nustebino iniciatyvumu ir masiškumu, kai kalėdinį šokį sušoko visa klasė. Kitų klasių mokiniai galėjo būti ir dalyviais ir stebėtojais, tačiau patekti į renginį buvo galima tik su kaukėmis. Salėje buvo galima sutikti įvairiausių pasakų  ir filmukų herojų.

Po renginio vyko diskoteka, kurios metu galima buvo ne tik smagiai pasišokti, bet ir dar kartą pademonstruoti savo kaukes, bei pelnyti kalėdines nominacijas.

Kalėdinis šurmulys baigėsi, visiems laimingų Naujųjų Metų!

kaledos_2010
kaledos_2010 1