2013 m. lapkričio 21-29 d. mokykloje vyko matematinė savaitė. 5 klasių mokiniai piešė piešinius matematine tema, 6 klasių mokiniai paruošė plakatus „Matematika mūsų gyvenime", 7 – 8 klasių mokiniai rengė plakatus statistine tema, kuriuose galima pamatyti kaip bėgant metams keitėsi įvairūs gyvenimo įvykiai Lietuvoje. Piešiniai ir plakatai buvo iškabinti mokyklos fojė I aukšte bei II aukšto koridoriuje. Savaitės metu 5 klasių mokiniams buvo suorganizuota popietė. Jos metu abiejų klasių mokiniai sprendė įvairias užduotis, žaidė matematinius žaidimus, kiekvienos užduoties nugalėtojai gavo prizus.

2013 gamtos formos2013 m. kovo 20 d.,  pasitinkant PASAULINĘ ŽEMĖS dieną, progimnazijos dailės galerijoje atidaryta Utenos regioninio profesinio mokymo centro mokinių fotografijos darbų paroda GAMTOS FORMOS.
Parodos kuratorė dailės mokytoja metodininkė Dalia Puodžiukienė parodos atidarymo metu padėkojo jauniesiems fotografams, kurie suteikė puikią progą iš naujo pavartyti nepaprasto grožio gamtos knygą.

2013 m. kovo 9 d. lietuvių kalbos mokytojos Vijolė Budvytienė, Aldona Kanapeckienė, sceninio būrelio mokiniai, šokio mokytoja Edita Kutkienė ir 3-4 klasių šokėjos bei pavaduotoja ugdymui Laima Telksnienė dalyvavo rajoniniame Tauragnų krašto muziejaus organizuotame renginyje ,,Nuslinkim Indrajas žemei", skirtame Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai ir dr. Eugenijos Šimkūnaitės gimtadieniui paminėti. Mūsų progimnazijos mokiniai Tauragnų krašto žmonėms, taip pat gausiam svečių būriui parodė literatūrinę - muzikinę kompoziciją ,,Mana Tėviškej" pagal Eugenijos Šimkūnaitės, Romualdo Šimkūno, Reginos Katinaitės – Lumpickienės kūrybą. Šių autorių kūrinių ištraukos skambėjo rytų aukštaičių tarme. Šventėje klausėmės mūsų progimnazijos Tauragnų skyriaus, Aukštakalnio, Rapolo Šaltenio progimnazijų moksleivių įtaigiai tarmiškai skaitomų tekstų.
Buvome svetingai sutikti ir išlydėti, išgirdome daug nuoširdžių padėkos žodžių. Dalyvavimas šiame renginyje labai svarbus, kadangi mūsų progimnazijos mokiniai buvo skatinami mylėti gimtąjį kraštą, branginti savo tarmę. Norėčiau padėkoti dailės mokytojai Daliai Puodžiukienei, mokiniams, padėjusiems įgyvendinti scenografijos sumanymą, taip pat - Albinui Svigariui už informacinių technologijų panaudojimą kompozicijoje ir vairuotojui Rimantui Šyviui.

Vijolė Budvytienė

tauragnai_tarmes (1)
tauragnai_tarmes (10)
tauragnai_tarmes (11)
tauragnai_tarmes (12)
tauragnai_tarmes (13)
tauragnai_tarmes (14)
tauragnai_tarmes (15)
tauragnai_tarmes (16)
tauragnai_tarmes (17)
tauragnai_tarmes (2)
tauragnai_tarmes (3)
tauragnai_tarmes (4)
tauragnai_tarmes (5)
tauragnai_tarmes (6)
tauragnai_tarmes (7)
tauragnai_tarmes (8)
tauragnai_tarmes (9)
start stop bwd fwd

2013 m. vasario 27 d. į Utenos Krašuonos progimnaziją susirinko Utenos rajono mokyklose besimokantys patys gabiausi, aktyviausi ir darbščiausi 4 klasių mokiniai. Jie dalyvavo Utenos rajono ketvirtų klasių mokinių žinių viktorinoje ,,METŲ KETVIRTOKAS". Viktorinos tikslas - padėti atsiskleisti aukštesnių gebėjimų mokiniams pademonstruojant kultūrinio sąmoningumo žinias, skatinti mokinių mąstymo procesą ir norą būti aktyviais, lavinti gebėjimą savarankiškai pasirinkti ir priimti sprendimą.

metu_ketvirtokas_2013 (1)
metu_ketvirtokas_2013 (10)
metu_ketvirtokas_2013 (11)
metu_ketvirtokas_2013 (12)
metu_ketvirtokas_2013 (13)
metu_ketvirtokas_2013 (2)
metu_ketvirtokas_2013 (3)
metu_ketvirtokas_2013 (4)
metu_ketvirtokas_2013 (5)
metu_ketvirtokas_2013 (6)
metu_ketvirtokas_2013 (7)
metu_ketvirtokas_2013 (8)
metu_ketvirtokas_2013 (9)
start stop bwd fwd

2013 m. vasario 15 d. mūsų progimnazijoje paminėjome Vasario 16-ąją. Mokinių savivaldos narių ir istorijos mokytojos Dalios Dindienės iniciatyva per pertraukas visiems norintiems ant veidų ar ant rankų buvo piešiamos trispalvės, skambėjo patriotinės dainos, o ekrane mirgėjo nuostabūs Lietuvos gamtos vaizdai. Šios šventės metu visi pasijutome tikrais Lietuvos patriotais.

Progimnazijos prezidentas Arnas Puodžiukas

vasario_16 (1)
vasario_16 (2)
vasario_16 (3)
vasario_16 (4)
vasario_16 (5)
start stop bwd fwd

2013 m. vasario 14 d., Valentino dieną,  mokykloje vyko „Flash mob dansingas", kurį inicijavo7b klasė! Idėja surengti flash mob linksmybes kilo po to, kai Marija grįžo iš Lietuvos moksleivių sąjungos (LMS) Žiemos forumo vykusio Vilniuje. Per visas pertraukas antro aukšto fojė mokiniai šoko, linksminosi imituodami kompiuterio ekrane šokančias figūras. Dėkojame inžinieriui informatikui Albinui už išradingą informacinių technologijų panaudojimą mokinių linksmybėms.

7b kl.mokinės Rūta Kunigėlytė, Marija Šyvytė, Živilė Nariūnaitė

07 (1)
07 (10)
07 (2)
07 (3)
07 (4)
07 (5)
07 (6)
07 (7)
07 (8)
07 (9)

uzgavenes 2013Jeigu dar kas nors nežino -
ėjom tądien kepti blynų!
Vežėm net mašiną miltų!
Ir aliejaus - kad nesviltų.
Dešimt kibirų uogienės!
Ir nelaukėm vakarienės -
valgėme juos kol karšti,
nes blogai pilvai tušti!
Tądien buvom labai sotūs,
kad sėkmė
visiems šypsotųs!

Nuotraukas iš renginio  rasite čia>>>

2013 m. sausio 13 d. Krašuonos progimnazijos bendruomenė kaip ir kiekvienais metais prisijungė prie tradicija tapusios pilietinės akcijos „Atmintis gyva, nes liudija", kurią inicijuoja Tarptautinė komisija nacių ir sovietinio okupacinių režimų nusikaltimams Lietuvoje įvertinti.Sausio 11 dieną per pirmą pamoką visuose kabinetuose dešimčiai minučių buvo užgesinta šviesa, languose sužibo atminties žvakutės, kartu su mokiniais buvo prisiminti Sausio 13-osios įvykiai ir jų reikšmė Lietuvai.

sausio_13_01
sausio_13_02
sausio_13_03
sausio_13_04
start stop bwd fwd

2013 m. sausio 13 d. Kuktiškių seniūnija kartu su mokykla paminėjo Sausio 13 - ąją. Vyko vaikų piešinių paroda. Apie tragiškus sausio įvykius susirinkusiems papasakojo seniūnė Gražina Bivainienė, kultūros centro koordinatorė Laimutė Kleinienė, kuri tą naktį budėjo prie Seimo rūmų, Literatūrinį montažą parengė Laimutė Kleinienė su mokytoja Zita Satkūniene.

Daiva Jusienė

Nuotraukas iš renginio rasite čia>>>