2008 metais mokyklos kraštotyrininkai kartu su folklorininkais vykdė pilietinio ir tautinio ugdymo projektą "Mokyklos etnografinio muziejaus vaidmuo puoselėjant etninį paveldą". Projektui vadovavo istorijos mokytoja metodininkė Vanda Baranauskienė ir pradinių klasių mokytoja metodininkė Birutė Pakšienė. Buvo organizuoti įvairūs renginiai:
Kaziuko mugė pradinių klasių mokiniams.
Pradinių klasių rajoninis pasakorių konkursas.
Kraštotyrinė ekspedicija Kišūnų kaime.
Popietė "Mįslių skrynią atvėrus". Popietę penktokams suorganizavo lietuvių kalbos vyr. mokytoja Vijolė Budvytienė.
Projektą finansavo Utenos rajono savivaldybė.

Renginių nuotraukos: 
Simple Picture Slideshow:
Could not find folder /var/www/clients/client41/web75/web/images/projektas2008
.

 

 

 

 

 

 

     

Svarbi informacija!

itraukusi ugdymas


„Versmės" skyrius

TŪM II

Keturios gamtos stichijos

Universalus mokymo(si) dizainas

Pamokų laikas, atostogos

  

Cookies user preferences
Mes naudojame slapukus, kad užtikrintume geriausią patirtį mūsų svetainėje. Jei atsisakysite naudoti slapukus, ši svetainė gali neveikti kaip tikėtasi.
Priimti visus
Atmesti visus
Skaityti daugiau
Analitiniai
Įrankiai, naudojami duomenims analizuoti siekiant įvertinti svetainės efektyvumą ir suprasti, kaip ji veikia.
Google Analytics
Priimti
Atmesti
Reklaminiai
Jei sutinkate, puslapyje rodomos reklamos bus pritaikytos pagal jūsų pageidavimus
Google Ad
Priimti
Atmesti
Išsaugoti