Mokyklos 7-8 klasių mokiniai dalyvavo Utenos kolegijos vykdomame Švietimo ir mokslo ministerijos finansuojamame projekte „Mąstyk apie rytojų“.

Utenos kolegijos Sveikatos ir socialinės rūpybos skyriaus psichologė Zita Ribokienė nuvykusius mokinius į kolegiją testavo pagal J. L. Holland'o profesijos pasirinkimo testą. Testo rezultate mokiniai gavo sąrašus profesinių veiklų, kurias testuojamasis galėtų ir sugebėtų sėkmingai atlikti ateityje.

Septintų klasių mokinių grupelė Utenos kolegijos Verslo ir technologijų fakultete klausėsi Maisto technologijos paskaitos, serviravo stalą, ruošė šalus užkandžius. Kiti mokiniai dalyvavo Aplinkos apsaugos inžinerijos paskaitoje. Jie atsineštame vandenyje nustatinėjo nitratų kiekį, tyrė vandens užteršimą mikroorganizmais.

Utenos kolegijos Integruotame mokslo centre mokiniai dalyvavo Aprangos dizaino ir technologijų paskaitoje. Paskaitą vedė dizainerė ir Vilniaus dailės akademijos profesorė Jolanta Talaikytė.

Į projekto baigiamąjį renginį buvo kviečiami visi mokiniai, kurie dalyvavo kolegijos organizuojamose paskaitose, praktiniuose užsiėmimuose. Šio renginio metu Utenos kolegijos dėstytojai aptarė pagal projektą vykdytas veiklas, studentai bendravo su mokiniais, atsakinėjo į jų užduotus klausimus.

Socialinė pedagogė Violeta Vaičiūnienė