2015 m. lapkričio 18 d. Utenos RPM centre svečiavosi Krašuonos progimnazijos 4a klasės jaunieji konditeriai, atvykę kartu su klasės mokytoja Larisa Niauriene ir socialine pedagoge Violeta Vaičiūniene. Jau ketvirtą kartą šiais metais besisvečiuojančius krašuoniškius vilioja moderniose laboratorijose vedamos technologijų pamokos ir puikios profesijos mokytojos, sugebančios pritraukti mažųjų dėmesį. Mokinius pasitikusi profesijos mokytoja Rita Leikuvienė pasidžiaugė dideliu būriu atvykusių ketvirtokų ir pateikė mokiniams užduotį – iškepti sausainius. Laboratorijoje mokinukai darbavosi kaip bitės avily – visi turėjo, ką veikti. Smagiausias, žinoma, akcentas – sausainių degustacija. Tikėtina, kad pabuvę tokiose pamokose mokiniai ir namuose drąsiau imsis konditerijos gudrybių.

Iš Utenos regioninio profesinio mokymo centro internetinio puslapio naujienų