2015 m. spalio 7 d. į Utenos RPM centre vykstančias praktines konditerijos pamokas kartu su klasės mokytoja Rita Rimšeliene ir socialine pedagoge Violeta Vaičiūniene atvyko Utenos Krašuonos progimnazijos 3b klasės mokiniai. Svečius pasitikusi profesijos mokytoja Rita Leikuvienė pirmiausia pakvietė pažiūrėti filmuką apie meduolių istoriją, o paskui – ir patiems kibti į saldžią praktinę veiklą. Kiekvienas svajojo iškepti kuo gražesnį meduolį. Vadovaujant mokytojai, mokinukai formavo, kepė, puošė. Trečiokų noras išsipildė – linksmi ir patenkinti su meduoliukais rankose skubėjo namo, kad galėtų iškeptais skanėstais kuo greičiau pavaišinti tėvus ir pasigirti apie savo pirmąsias pamokas mokomojoje laboratorijoje.

Iš Utenos regioninio profesinio mokymo centro tinklalapio naujienų (2015-10-08)