logoUtenos Krašuonos progimnazija ketvirtus metus iš eilės dalyvavo emocinės paramos telefonu tarnybos „Vaikų linija" inicijuotoje ir visoje Lietuvoje organizuojamoje „Veiksmo savaitėje BE PATYČIŲ", kuri iki šiol buvo žinoma pavadinimu „Savaitė BE PATYČIŲ". Organizuojant veiklas siekta neleisti pamiršti kas yra draugiškas ir pagarbus bendravimas, akcentuota vaikų tolerancijos ir empatijos ugdymo svarba.

2013 m. kovo 18-22 d. progimnazijoje didžioji dalis veiklų vykdyta pagal bendrą Lietuvos moksleivių sąjungos Utenos mokinių savivaldų informavimo centro sudarytą veiksmo savaitės programą. Progimnazijos „Veiksmo savaitės BE PATYČIŲ" veiklų planas papildytas puikiu linksmiems bei bendraujantiems žmonėms žaidimu „Alias", inicijuotas 1-8 klasių mokiniams plakatų „Būk mano draugas" kūrimas ir paroda. Veiksmo savaitės pradžia ir pabaiga skelbta šypsenomis. Pirmadienį mokiniai kabino spalvotas šypsenas mokyklos koridoriuose, kabinetuose, bibliotekoje, valgykloje, stenduose, o penktadienį progimnazijos kieme akcijos dalyviai kūrė besišypsantį veiduką -„Flashmobą".
Džiaugiamės galėję dalyvauti šios savaitės renginių maratone ir tikimės iš kiekvieno esančio šalia tolerancijos, šypsenos, draugiškos pagalbos rankos.

Socialinė pedagogė Violeta Vaičiūnienė ir mokinių tarybos nariai