2010 m. gegužės mėn. 4 d. Dauniškio gimnazijoje vyko renginys prieš patyčias "Draugystės tiltas". Renginyje dalyvavo mūsų mokyklos komanda: Vaida Bikeraitė (7c kl.), Dovilė Kalibataitė (7b kl.), Miglė Labeikytė (7c kl.), Kotryna Meidutė (7c kl.), Inga Šinkūnaitė (7c kl.), Aurika Vilkickaitė(7b kl.). Ruoštis šiam renginiui padėjo mokyklos psichologė Daiva Šarkiūnienė.

Renginyje ,,Draugystės tiltas” dalyvavo mokinių komandos ne tik iš Utenos miesto bei rajono mokyklų, bet atvyko svečių komandos iš Zarasų P.Širvio pagrindinės mokyklos  bei Kupiškio P.Matulionio pagrindinės mokyklos.

Renginiui teko ruoštis labai atsakingai. Ruošėme namų darbus: kūrėme socialinę reklamą prieš patyčias, galvojome išskirtinį komandos ženklą,  pavadinimą. Renginio metu sprendėme įvairias situacijas patyčių tema, atsakinėjome į viktorinos klausimus, smagiai atlikome muzikinės improvizacijos užduotį. Pertraukų metu dalyvius  linksmino Dauniškio gimnazijos šokių grupės "Idėja” bei "3²”, skambėjo grupės "Vivo “ dainos. Mūsų mokyklos komanda  puikiai atliko užduotis. Komandos dalyvėms buvo įteikti diplomai bei atminimo dovanėlės.

Keletas skimirkų iš renginio "Draugystės tiltas”.