kurybiskumasVasario 25 dieną Utenos švietimo centre pagal nacionalinį projektą „Kūrybiškumo plėtra Lietuvos bendrojo lavinimo mokyklose, pritaikant ir įdiegiant kūrybinį modelį" vyko į projektą įsitraukusių Utenos regiono mokyklų mokytojų mokymai.

Į mokymus atvyko mokytojai iš Utenos, Anykščių, Rokiškio, Zarasų rajonų. Mūsų progimnazijos mokytojos Vanda Musteikienė, Larisa Niaurienė ir Jolita Šulskienė aktyviai dalyvavo svarstymuose apie jų pačių mokymąsi, bendradarbiavo su regiono kolegomis, kalbėjosi apie naudą ir žinias, kurias jau įgijo bei tikisi įgyti projekto metu. Mokymuose buvo reflektuojama mokytojų patirtis, svarstoma, kaip pasiekti asmeninio profesinio tobulėjimo tikslų dirbant su kūrybos praktikais, kai mokyklose sukuriama unikali eksperimentavimo ir tyrinėjimo erdvė. Kuruojanti projektą mokytoja Jolita Šulskienė Pecha Kucha metodu (lt.wikipedia.org/wiki/Pecha_kucha‎) pristatė mūsų progimnazijos potyrius projekto planavimo etapo metu. Šiltoje kūrybiškoje atmosferoje buvo mokomasi kurti netradicinės pamokos modelį, griauti stereotipus ir ieškoti unikalių mokymosi metodų.

Jolita Šulskienė

kp_2014 (1)