kurybiskumasGegužės 30 dieną Utenos švietimo centre vyko „Kūrybinių partnerysčių" projekto sklaidos seminaras, kuriame dalyvavo jau įsitraukusios į projektą Utenos regiono „Tyrinėjančios" ir „Pokyčių" mokyklos, o taip pat mokyklos, susidomėjusios projektu ir planuojančios dalyvauti atrankos konkursuose.

Projektų pristatymus rasite www.kurybinespartnerystes.lt arba paspaudę ant projektų pavadinimų:

Projektas „Pažink aplinką, pažink save".

Projektas „Mūsų klasė tyliai faina".

Projektas „Didysis Krašuonos orientacinis".

Mūsų progimnazija projekte sėkmingai dalyvauja jau antrus metus. Kuruojanti projektą mokytoja Jolita Šulskienė kartu su kuriančia praktike Jolanta Rimkute seminaro metu pasidalino gerąja patirtimi, pristatė visus tris šiemet mokykloje vykusius projektus. Kalbėta apie tyrinėjimo sritį, kūrybiško ugdymo iššūkius ir būdus pokyčiams pasiekti. Projektų pristatymas su foto medžiaga sudomino klausytojus. Tikime, kad patikėję mūsų sėkmės istorija, kitais metais į projektą įsitrauks dar daugiau mokyklų.

Projektą kuruojanti mokytoja Jolita Šulskienė