kurybiskumasBalandžio 4 dieną projekto "Kūrybinės partnerystės" kurianti praktikė Jolanta Rimkutė susitiko su 5a klase ir pravedė žaidimą ,,Kas ką turi", kurio tikslas sužinoti, kas tarp bendraklasių bendra. Per kitas dvi pamokas mokė vaikus daryti spalvotuosius drugelius. 5a klasė iš spalvoto popieriaus iškirpo ir dekoravo apie 100 drugelių, kurie papuoš mokykloje besikuriantį Tylos kambarį, kuriame mokiniai galės ne tik atlikti užduotis, susijusias su mokymusi, bet galės žaisti, piešti, skaityti, bendrauti ar tiesiog pailsėti pertraukų metu. 

Vėliau kurianti praktikė Jolanta Rimkutė susitiko su mokytojais, dirbančiais šiame projekte. Su lietuvių kalbos mokytoja Daiva Pelėdiene aptarė mokinių sukurtus eilėraščius, kuriuos iliustruos 5a Ema Lukoševičiūtė, Justė Bukelskytė, Simona Bazytė, 5b Edvinas Šmergelis. Su dailės mokytoja Dalia Puodžiukiene mokiniai aptarė menines raiškos priemones ir techniką, kūrė būsimų darbų eskizus.
Pasitarime buvo aptarti būsimi darbai – erdvinių formų (vazonų) dekoravimas akrilo dažais, į kuriuos per biologijos pamokas (su mokytoja Dania Tranelienė) mokiniai pasodins gėlių. Su techologijos mokytoja Dalia Šipkiene per pamokas mokiniai ir toliau siųs pagalvėles Tylos kambariui, kurios suteiks jaukumo ir šilumos. Tikimės gražaus bendradarbiavimo ir toliau - tiek su kuriančiais praktikais, tiek su mokiniais, mokytojais. 

Daiva Pelėdienė

01
02
03
05
06
07
08
1/7 
start stop bwd fwd