kurybiskumasKovo 18 dieną, kartu su kuriančiu praktiku Povilu Pluku vedėme kitokią biologijos pamoką 7b klasei. Tai dalis „Kūrybinių partnerysčių" projekto.Vyko „Protų mūšis" paukščių tematika. Kartu su Povilu aptarėme ir parengėme klausimus. Mokiniai pasiskirstė į 9 komandas, susigalvojo pavadinimus. Konkursas vyko trimis turais. Pirmojo turo metu buvo pateikta 12 klausimų su galimais atsakymų variantais. Antrojo turo klausimai atsakymų variantų neturėjo, trečiojo turo klausimai reikalavo platesnių atsakymų, su paaiškinimais. Nugalėtojais tapo „Flamingų" komandos nariai: R. Deividas, Ž. Neilandas, V. Simonas, M. Evaldas. Antrosios buvo „Gulbės": Rūta K., Marija Š., Gintarė R. Trečioji vieta atiteko „Sniegenoms": Karolinai K. ir Ivetai G. Prizininkai buvo apdovanoti intelektualiaisiais žaidimais. Pamokos metu mokiniai tobulino darbo grupėse įgūdžius, pagilino žinias apie paukščius.

Biologijos mokytoja Dania Tranelienė

Nuotraukas rasite čia>>>