kurybiskumasĮgyvendinant „Kūrybinių partnerysčių" projektą, kovo 18 d. vyko kitokia geografijos pamoka 7b klasei. Pamokos tema „Antarktidos gamta ir tyrinėjimai". Kuriantis praktikas Povilas Plukas pasiūlė naudoti Geocaching žaidimą. Kartu su Povilu iš anksto aptarėme užduotis, kurias parengėme kartu su geografijos mokytoja A. Vitėniene.
Pamokos pradžioje Povilas paaiškino mokiniams apie Geocaching žaidimą, jo esmę. Vėliau mokiniai buvo suskirstyti į grupes ir pasinaudodami GPS imtuvais, turėjo surasti 9 punktus su paslėptais „lobiais" bei užduotimis apie Antarktidą. Kiekviena grupė gavo punktų koordinates su užuominomis, palengvinančiomis „lobių" radimą. Punktus parinkome mokyklos teritorijoje ir Krašuonos mikrorajone.

Pradžioje kai kurioms grupėms sunkiai sekėsi naudotis GPS imtuvais, prireikė papildomų konsultacijų. Ne visuose punktuose pavyko rasti paslėptus „lobius", nes jie buvo paslaptingai pradingę. Tai ypač supykdė mokinius. Sėkmingai surastuose punktuose geografinės užduotys buvo suprastos ir atliktos teisingai, tik sunkiau sekėsi surašyti žemėlapyje nurodytus geografinius objektus.
Pamokos metu mokiniai tobulino darbo grupėse įgūdžius. Dauguma džiaugėsi, kad išmoko naudotis GPS imtuvais ir įgytas žinias galės panaudoti būsimų kelionių metu.

Geografijos mokytojos A. Vitėnienė ir V. Barkuvienė