kurybiskumasProgimnazijoje lankėsi kuriantys praktikai Jolanta Rimkutė ir Martynas Švedas. Jie, kartu su 5a klasėje dėstančiais mokytojais, aptarė ir numatė kūrybinės raiškos veiklas, kuriamo "Tylos kambario" interjero detales bei projektinės veiklos darbus. 5a klasės mokiniai per lietuvių kalbos pamokas kurs eilėraščius pavasario tema, panaudodami neįprastus gyvūnų, paukščių spalvų pavadinimus (žala, bėras, salsvas, palšvas ir t.t.), antonimus, sinonimus ir sunkios rašybos žodžius. Eilėraščius mišriomis technikomis (koliažas, tapyba, grafika, šriftas) iliustruos per dailės pamokas. Biologijos pamokose tyrinės pavasario augalijos įvairovę, sodins augalus į mokinių dekoruotus vazonus. Technologijų pamokose, panaudodami žinomus augalus,  mokiniai kurs aplikacijas, kuriomis puoš "Tylos kambario" interjerą. Mokinių mintys ir idėjos atsispindės kūrybinės raiškos veiklose viso projekto metu.

Mokytojos Daiva Pelėdienė ir Dalia Puodžiukienė

kurybines_2013 (1)