kurybiskumas2013 vasario 8 dieną Utenos švietimo centre mokymus vedė „Kūrybinių partnerysčių" projekto komanda. Seminare dalyvavo Krašuonos progimnazijos mokytojai, Pokyčių programos darbo grupės nariai - projektą kuruojanti mokytoja Jolita Šulskienė, administruojanti projektą pavaduotoja ugdymui Viktorija Vilūnienė, mokytojos Dania Tranelienė, Vaida Barkuvienė, Rita Rimšelienė, Daiva Pelėdienė. Į seminarą taip pat atvyko ir Zarasų „Ąžuolo" gimnazijos mokytojų komanda, Kupiškio L.Stuokos- Gucevičiaus gimnazijos, Obelių pradinės mokyklos-darželio mokyklų mokytojai, dalyvaujantys projekte. Projekto komanda pristatė ir susipažindino dalyvius su programa, vyko planavimo etapo refleksija, kūrybiško mokymosi planavimas, aptartas bendradarbiavimas mokykloje projekto metu: mokytojų komanda, kūrybos agentas ir kuriantys praktikai, taip pat mokytojų profesinis tobulėjimas. Galiausiai klausimai – „Atvira erdvė", kai mokytojai galėjo išgirsti atsakymus į juos neraminančius klausimus, padiskutuoti, pasitarti Pokyčių programos organizavimo ir veiklos klausimais. Seminare skirtingų mokyklų mokytojai, kaip regiono partneriai, galėjo pasidalinti įdomia patirtimi dirbant projekte "Kūrybinės partnerystės" -  Pokyčių mokykla.

Mokytoja Daiva Pelėdienė