kurybiskumasLapkričio 22 dieną progimnazijoje vėl lankėsi  kūrybos agentas. Pirmiausia Simas Janulis susitiko su būsimais tikslinės grupės mokiniais. Bendravo su ketvirtokais, penktokais ir septintokais. Užsiėmimų metu mokiniams buvo pasiūlyta parodyti įdomiausias ir nepatinkančias vietas mokykloje. Vaikai smagiai lakstė po mokyklą, ant atskirų mokyklos vietų lipdė lapukus su linksmais ir liūdnais veidukais. Vėliau kalbėjosi, diskutavo, ką mokykloje veikti yra įdomu ir ką norėtųsi daryti kitaip.

Popietę kūrybos agentas susitiko su gamtamokslių dalykų mokytojais. Susitikime dalyvavo fizikos mokytojas Valdas Tumėnas, chemijos mokytoja Vida Mameniškienė, geografijos mokytoja Vaidutė Barkuvienė, biologijos mokytojos Dalia Šipkienė ir Dania Tranelienė, pradinių klasių mokytoja Rita Rimšelienė. Su mokytojais kalbėta apie kūrybiškumą pamokose ir įprastame gyvenime. Dirbdami grupėse mokytojai diskutavo, kaip įprastą daiktą, pvz., pirmosios pagalbos medicininę paklodę ar batų džiovintuvą galima būtų  panaudoti kūrybiškai, kaip sudominti mokinius, kokios srities kuriantys praktikai galėtų padėti įgyvendinti pokyčių mokyklos programą mūsų progimnazijoje.

Jolita Šulskienė

gamtamoksliai (1)