kurybiskumasLapkričio aštunta progimnazijoje buvo smagi diena. Į mokyklą atvyko kūrybos agentas Simas su draugais Lina ir Žygimantu. Fizikos šou vyko dviem etapais. Pirmiausia bandymai ir eksperimentai buvo pademonstruoti tik  mokytojams,  o vėliau jau patys mokytojai, padedami Simo,  tuos pačius eksperimentus, lyg  tikri fizikos žinovai, aktų salėje demonstravo  5 -7 klasių mokiniams.

Fizikinio šou nuotraukos>>>

Buvo tikrai linksma netradicinė gamtos mokslų pamoka. Mokiniai galėjo stebėti įvairiausius, atrodytų, magiškus eksperimentus, o pasirodė, kad tereikia išmanyti gamtos mokslus ir fizikos dėsnius. Tuomet ir agurkas gali šviesti tarsi lemputė, ir bananu tarsi plaktuku galima prikalti vinį, o aukšta įtampa visai nepavojinga. Ypač vaikus sudomino skysto azoto poveikis, kai gyva rožė subyrėjo lyg stiklinė, o salės grindimis buvo galima pasivaikščioti lyg Mėnulio paviršiumi. Šou pabaigoje mokiniai buvo vaišinami šaldytais sausainiais ir akimirksniu pagamintais ledais.

Vėliau agentas bendravo su vaikais, lankėsi pamokose, susitiko su Mokinių taryba. Su progimnazijos administracijos atstovais ir mokytojais aptarinėjo mokyklos kūrybiško įsivertinimo anketą, tyrinėjo situaciją numatytiems pokyčiams.

Jolita Šulskienė