kurybiskumasMokykla kviečiama prisijungti prie „Pokyčių mokyklų“ programos!

2011-2012 mokslo metais mokykla sėkmingai dalyvavo Ugdymo plėtotės centro teikiamo „Kūrybinių partnerysčių“ projekto „Tyrinėjančių mokyklų“ programoje. Antrus mokslo metus Lietuvoje vykdomas kūrybiško mokymosi projektas „Kūrybinės partnerystės“ paskelbė naujos – „Pokyčių mokyklų“ programos pradžią. 30 – tyje Lietuvos mokyklų bus įgyvendinami plačią mokyklos bendruomenę įtraukiantys projektai, kuriais siekiama ugdyti vaikų kūrybiškumą, skatinti mokyklų ir kūrėjų bendradarbiavimą.

Pirmosios „Pokyčių mokyklos“ šiais mokslo metais atrinktos iš 40 paraiškas pateikusių, pernai „Tyrinėjančių mokyklų“ programą įgyvendinusių, mokyklų. Projekto Valdymo grupės sprendimu mūsų progimnazija vėl buvo atrinkta ir yra kviečiama prisijungti prie „Pokyčių mokyklų“ programos, kurioje visa mokyklos bendruomenė kartu su kūrėjais tyrinės, ieškos ir įtvirtins kūrybiškumą kasdieniame mokyklos gyvenime. Šiemet startuojanti „Pokyčių mokyklų“ programa siūlys  mokykloms nuosekliai peržiūrėti, kaip vyksta mokymasis ir bandyti kurti kūrybingumą skatinančią mokyklą. Džiaugiamės ir laukiame artimiausiu laiku į mokyklą atvyksiančio kūrybos agento.

„Kūrybinės partnerystės“ – tai mokykloms skirta programa, kurios tikslas – skatinti mokyklų ir kūrėjų bendradarbiavimą siekiant ugdyti kūrybingą ir kritiškai mąstantį šiuolaikinį žmogų. Projektas „Kūrybinės partnerystės“ vykdomas nacionaliniu mastu LR švietimo ir mokslo ministerijos iniciatyva, iš dalies remiamas Europos socialinio fondo. Projektą įgyvendina Ugdymo plėtotės centras.

Projektą kuruojanti mokytoja  Jolita Šulskienė