kurybiskumasBalandžio 25 dieną progimnazijoje vyko Kūrybinių partnerysčių projekto grupės susitikimas su kuriančiu praktiku Vitaliu ir kūrybos agente Jurgita.

kuryba 1
kuryba 10
kuryba 11
kuryba 12
kuryba 2
kuryba 3
kuryba 4
kuryba 5
kuryba 6
kuryba 7
kuryba 8
kuryba 9

Kadangi tikslinė dalyvių grupė gana didelė, norėdami artimiau susipažinti, geriau pažinti vaikų poreikius ir galimybes, šį kartą kūrėjai vykdė veiklas su atskiromis klasių grupėmis. Susitikimai vyko netradicinėje, specialiai projektui skirtoje erdvėje vaikams. Iš pradžių vaikai reflektavo, aptarė kūrybines veiklas, vykusias Tauragnuose - žiūrėjo savo pačių sukurtą filmą, nuotraukas. Po to, ieškodami lokacijų tolimesniam filmavimui, leidosi į kelionę po mokyklos rūsio patalpas. Tai buvo tikrai smagi ir įspūdinga kelionė, nes daugelis mokinių tolimiausiuose mokyklos rūsio kampeliuose (o dar ir tamsoje!)lankėsi pirmą kartą. Čia vėl gi teko pažaisti su šviesomis, mokiniai fotografavo, filmavo, ieškojo įdomesnių, neįprastų vietų būsimam filmavimui. Vėliau vyko diskusijos dėl tolimesnės veiklos ir susitarimai dėl namų darbųJ. Vaikai gavo 10 sekundžių namų darbų užduotį, kurią turi atlikti iki kito susitikimo gegužės pradžioje.

Jolita Šulskienė