kurybiskumasĮgijusi mokinių pasitikėjimą, kūrybos agentė Jurgita toliau aktyviai dirba su mokiniais. Kūrybiškam darbui nesutrukdė net šalčiai. Projekto tikslinės grupės užsiėmimai sėkmingai vyko vasario 6 ir 7 dienomis. Šeštokai noriai įsitraukė į veiklą, kartu su agente tyrinėja mokyklos ir mokinių kūrybiško ugdymosi poreikius.

Kūrybos agentė Jurgita projektą pristatė ir mokyklos bendruomenei, papasakojo apie programos tikslus ir vertybes, pademonstravo videofilmą, kaip projektas sėkmingai įgyvendinamas Jungtinėje Karalystėje, nes „Kūrybinių partnerysčių“ programa Lietuvoje vystoma sėkmingos to paties pavadinimo programos, išplėtotos Jungtinėje Karalystėje, pagrindu. Jungtinėje Karalystėje šioje programoje dalyvavo daugiau nei 1milijonas moksleivių bei daugiai nei 4000 mokyklų. Šiai programai suteiktas 2011 metų Pasaulio švietimo inovacijų susitikimo apdovanojimas už reikšmingo poveikio švietimo inovacijos praktiką.

Jolita Šulskienė