Kovo 9 dieną mūsų mokyklos šeštokai dalyvavo neįprastose, bet labai smagiose anglų kalbos pamokose, kurias vedė šiuo metu Utenoje gyvenantys savanoriai Anael Cloare iš Prancūzijos bei Rafael Arnaiz iš Ispanijos. Svečiai pristatė savo šalis, tradicijas, papasakojo apie save, savo veiklas ir siekius. Po įdomių pasakojimų mokiniai uždavė daug klausimų, prašė svečių pakalbėti jų gimtąja prancūzų kalba, kurioms neįprastas kalbos skambėjimas labai patiko. Mokiniai puikiai praleido laiką, taip pat galėjo pasitikrinti savo anglų kalbos žinias, praktiškai pritaikyti turimus įgūdžius. Manome, kad tai ne paskutinis Anael Cloare ir Rafael Arnaiz apsilankymas mūsų mokykloje ir jau planuojame kitas veiklas.

Anglų kalbos mokytoja Zita Stankevičė