2016 m. vasario 17 d. Utenos Krašuonos progimnazijoje, 7b klasėje (mokytoja Daiva Rimšienė) lankėsi Utenos vyrų krepšinio komandos „Juventus“ narys amerikietis Spencer Butterfield su žmona Chelsey Butterfield bei jų draugė Lisa Johnson.

anglu_krepsininkas (1)
anglu_krepsininkas (2)
anglu_krepsininkas (3)
anglu_krepsininkas (4)
anglu_krepsininkas (5)
anglu_krepsininkas (6)
anglu_krepsininkas (7)
anglu_krepsininkas (8)
anglu_krepsininkas (9)

Laukti svečiai buvo maloniai nustebinti mokinių anglų kalbos žiniomis, draugiškumu. Mokinių klausimai buvo įvairūs: nuo batų dydžio iki svajonių. Į visus klausimus sveičiai nuoširdžiai atsakė. Krepšininkas Spencer Butterfield taip pat uždavė kelis klausimus mokiniams.
Mokytoja D. Rimšienė sugalvojo patikrinti krepšininko žinias apie jo komandą. Buvo labai taiklių atsakymų, buvo ir spėliojimų. S. Butterfield savo vyr.trenerį apibūdimo kaip protingą ir besirūpinantį žaidėjais žmogų. Chelsey Butterfield savo vyrą apibūdino  kaip rūpestingą, atletišką ir kietą vyruką, Lisą Johnson - kaip labai geros širdies žmogų. Butterfield šeimos draugais tapusi Johnson šeima yra tikras lobis. Nes atvykus į Uteną, mažai buvo žmonių, su kuriais krepšininko šeima galėjo kalbėti angliškai. Dabar jie turi daug draugų ir tuo džiaugiasi.
Chelsey ir Spencer patarė mokiniams nemiegoti per pamokas, susirasti tikrų draugų ir stengtis juos išlaikyti, nes draugystė yra labai svarbu. Jie patarė mokytis, nes dažnai tik išėjęs iš mokyklos supranti, kokia yra mokymosi svarba. Lisa teigė, kad visi turime turėti tikslą gyvenime ir jo siekti, reikia nešvaistyti gyvenimo, turėti tikslą ir jo siekti.
Svečiai džiaugėsi dovanomis, kurias gavo, o mokiniai nekantriai laukė, kada galės nusifotografuoti bei gauti autografą. Svečiai liko patenkinti šiltu priėmimu, mokinių žiniomis, galimybe apsilankyti mūsų mokykloje. 7b klasės mokiniai buvo pakviesti ateiti stebėti labai svarbių rungtynių vasario 24 d. arenoje, kur krepšininkas jų lauks po rungtynių.

Svečiai įkvėpė mokinius mokytis užsienio kalbos, siekti savo svajonių. Jie visi kartu šauniai paminėjo gerumo dieną.

Parengė anglų k. mokytoja Daiva Rimšienė