Lapkričio 17 dieną Utenos Krašuonos progimnazijos 4a ir 4b klasių mokiniai (Eva Liuimaitė, Sintė Klaudija Tendzegolskytė, Gabija Urbanavičiūtė, Meda Žibėnaitė, Eva Pernavaitė, Austėja Jučiūtė, Izabelė Žiulytė, Ernestas Petrėnas) svečiavosi Utenos lopšelyje – darželyje „Želmenėlis“. Priešmokyklinio amžiaus vaikai tapo tyrinėtojais, atliko eksperimentą su vandens lašeliu.
Užsiėmimas prasidėjo ketvirtokų sukurtu mini spektakliuku „Vandens lašelis“. Darželinukai „žaidė“ su vandens lašeliu – kokteilio šiaudeliais sukėlė vėją ir pūtė vandens lašelį, po to stebėjo, kaip iš kelių lašelių pasidarė maža balutė. Mažiesiems buvo smagu tyrinėti, o vyresnieji džiaugėsi, kad turėjo galimybę savo žiniomis pasidalinti su būsimaisiais pirmokėliais.

Pradinių klasių mokytojos Larisa Niaurienė, Inga Janaščienė

darzelis (1)