Dirbti su mobiliaisiais įrenginiais bei išmaniąja Samsung klase ryžtasi vis daugiau mokytojų. Matematikos mokytoja Genutė Šemelienė ir IT mokytoja Jolanta Baronienė vedė atvirą integruotą pamoką 6b klasėje "Statistika kitaip", kurioje mokiniai derino išmaniąsias technologijas su tradicinėmis, naudojosi mokytojų parengta ir išmaniuosiuose įrenginiuose pateikta teorine ir praktine medžiaga, atliko testą, kurį pamokos pabaigoje aptarė.  Mokytojai, kartu su mokiniais išnagrinėję testo rezultatus, pamatė išsamią testo rezultatų analizę, todėl galės konstruoti naują testą ar užduotį tik iš klausimų, kuriuose buvo daugiausiai klaidų, o mokiniai galės pamatuoti savo pažangą.  Labai džiaugiamės, kad pamokoje aktyviai dalyvavo progimnazijos direktorius ir pavaduotoja Viktorija, kurie atliko testą. Jiems puikiai pasisekė.

Mokinių mintys po pamokos:

Patiko, nes tai yra šiuolaikinė pamoka. Faustas
Labai patiko dirbti dviese, nes dviese dirbant gali padėti vienas kitam. Miglė
Buvo įdomu ir smagu. Ši idėja sujungti dvi pamokas į vieną puikiai pavyko. Man patiko! Neringa

statistika (1)
statistika (10)