Didelė dalis progimnazijos tėvų, dalyvavusių NMVA -2014 apklausoje, išreiškė pageidavimą, kad mokykla organizuotų tėvams užsiėmimus įvairiomis vaikų ugdymo temomis. Stengiamės patenkinti Jūsų pageidavimą ir mokinių tėvams siūlome pasirinkti bent vienus mokymus aktualia tema.

Pradinių klasių mokinių tėvams siūlomos šios temos:

2015 m. kovo 4 dieną (trečiadienį) 18.00 val. Krašuonos progimnazijos aktų salėje paskaita – diskusija „Kaip išmokyti vaiką siekti tikslų?" (Kokių tikslų siekti skatiname savo vaikus? Asmenybės bruožai . Ar mūsų vaikai yra mūsų klonai ? Kaip kalbėti apie problemas? Ar norėti reiškia galėti?)

2015 m. balandžio 15 dieną (trečiadienį) 17.30 val. Krašuonos progimnazijos aktų salėje paskaita „Kaip išmokyti vaiką savarankiškumo ir atsakomybės". (Kokių vaikų auklėjimas šeimoje dabar yra sunkesnis nei anksčiau? Kas atima iš vaikų iniciatyvą, pasitenkinimą ir laimę? Būtinos atsakomybės sąlygos? Kaip padėti savo vaikams iš savanaudiškų, nerūpestingų vartotojų tapti rūpestingais, tvarkingais ir savarankiškais savininkais?)

2015 m. balandžio 21 dieną (antradienį) 17.30 val. Krašuonos progimnazijos aktų salėje paskaita „Kaip skatinti aukštesnių gebėjimų mokinius neprarasti mokymosi motyvacijos".

5 - 8 klasių mokinių tėvams siūlomos šios temos:

2015 m. kovo 18 dieną (trečiadienį) 18.00 val. Krašuonos progimnazijos konferencijų salėje paskaita – diskusija „Kaip išmokyti vaiką siekti tikslų?" Paskaitą veda Utenos pedagoginės - psichologinės tarnybos psichologė Skaidrė Kučinskienė

2015 m. balandžio 8 dieną (trečiadienį) 18.00 val. Krašuonos progimnazijos konferencijų salėje paskaita – diskusija "Kaip išmokyti vaiką siekti savarankiškumo ir atsakomybės". Paskaitą veda Utenos pedagoginės - psichologinės tarnybos psichologė Skaidrė Kučinskienė

Maloniai laukiame
Organizatoriai