cekumok

Nuo 1995 metų mūsų mokykla bendradarbiauja su Čekijos Respublikos Trebon miesto II-ąja pagrindine mokykla.

zs-logo1Buvo sudaryta bendradarbiavimo sutartis, nutarta keistis delegacijomis kas antri metai.

1996 metų balandžio mėnesį pirmoji mūsų mokyklos mokytojų viešnagė šiame mieste. Mokytojai ir mokiniai susipažino Trebon miesto istorija, lankėsi II-ojoje pagrindinėje mokykloje, aplankė daug įžymių Čekijos vietų.
1997 metų gegužės mėnesį Trebon miesto II-osios pagrindinės mokyklos mokytojai pirmą kartą svečiavosi Utenoje, vyko į Aukštaitijos nacionalinį parką, Trakus.
1998, 2000, 2002 metų gegužės mėnesį Čekijos Trebon miestą aplankė mūsų mokyklos delegacijos. Mokytojai ir mokiniai aplankė Čekijos sostinę Prahą, miesto Trebon įžymybes bei miesto apylinkėse esančias pilis. Delegacijos nariai susipažino su II-osios pagrindinės mokyklos bendruomene, svečiavosi miesto savivaldybėje, dalyvavo šventinėje vakaronėje, keitėsi patirtimi. Mokytojai ir mokiniai gyveno čekų šeimose, todėl galėjo geriau susipažinti su jų kultūra, tradicijomis, buitimi.
1999, 2001 ir 2003 metais čekų delegacijos lankėsi Utenoje. Jie aplankė Rumšiškes, Vilnių, Europos parką, Molėtų observatoriją, svečiavosi Leliūnuose, Vaikutėnuose. Mokiniai ir mokytojai dalyvavo susitikimuose su miesto valdžia, šventinėje vakaronėje, stebėjo mūsų mokyklos moksleivių pasirodymus.
Foto albume nuotraukos iš paskutinio čekų delegacijos apsilankymo Utenoje 2003 metų gegužės mėnesį.

Simple Picture Slideshow:
Could not find folder /var/www/clients/client41/web75/web/images/cekai
2004 metais mūsų mokyklos mokinių ir mokytojų delegacija lankėsi Trebon mieste. Kartu vyko tarptautinio COMENIUS mokyklų tobulinimo projekto projektinis susitikimas. Aptarėme II-ųjų projekto metų veiklą: apklausos "Smurtas mokykloje" rezultatus, pasikeitėme projekto dienoraščiais, kurie buvo įrašyti į kompaktinius diskus, pasodinome "Comenius" medelių alėją. Konferencijoje buvo aptartos socialinių pedagogų pateiktos apklausos "Smurtas mokykloje" rezultatų išvados ir metodinės rekomendacijos tolimesniam darbui pasirinkta tema.Kartu vyko tarptautinio projekto Foto albume nuotraukos iš Čekijos.
boulingas
comenius
dviraciai
hluboka
pamokoje
prie_ezero
prie_lauzo
prie_sanat
sodiname_medelius
su_draugais
vakarone_sodyboje
znamo
2006 metais čekų delegacija lankėsi mūsų mokykloje.
arklio_muziejuje
arklio_muziejuje2