Aktuali informacija
Biblioteka
![]()
Projektai
Smagi septintokų išvyką į „Žalvario parką“
7c klasės mokiniai kartu su klasės auklėtoja Dalia Puodžiukiene ir mokytoja Daiva Pelėdiene birželio 3d. praleido nuostabiame gamtos ir žmogaus išmonės sukurtame kampelyje „Žalvario parke", kuris įsikūręs Molėtų raj. Skrebulių km. Šio parko unikalumą pastebėjome vos įžengią pro didžiulius „kreizi" vartus. Mus pasitiko energingas, linksmas ir charizmatiškas šio parko savininkas Algirdas Nomeika.
Ūkanoti Slovakijos Tatrai
Šaunūs Krašuonos progimnazijos mokytojai kaip ir kiekvienais metais savo auklėtiniams organizuoja įsimintiniausias, įspūdingiausias keliones ne tik Lietuvoje. Tiesiog jau tradiciškai rudenį stengiamės pažinti savo kraštą, o pavasarį organizuojame ir tolimesnes keliones. Šių metų gegužės 23-25 dienomis 7-tų ir 8-tų klasių mokiniai susiruošė į labai tolimą, bet įspūdingą 3 dienų kelionę – į Slovakiją.
MES OLIMPINIŲ ŽAIDYNIŲ ČEMPIONAI!
Krašuonos progimnazijos komanda 2012/2013 m. Utenos miesto mokyklų mokinių sporto varžybose „Pradinukų mažosios olimpinės žaidynės" „A" mokyklų grupėje jau trečiąjį kartą laimėjo I vietą!
Sveikiname Emą dailės olimpiadoje užėmusią pirmą vietą!
Vyturių progimnazijoje vykusioje rajoninėje 5-8 klasių mokinių dailės olimpiadoje dalyvavo dvi mūsų mokyklos jaunosios menininkės Ema Lukoševičiūtė (5a) ir Valentina Kavaliauskaitė (8a). Merginos sukūrė meniškus, originalius darbus tema: „Skrydis virš mano miesto". Penktokės Emos Lukoševičiūtės tapybos darbas sužavėjo vertinimo komisiją bei jaunuosius kūrėjus ir užėmė I vietą. Pasirengti dailės olimpiadai mergaitėms padėjo dailės mokytoja metodininkė Dalia Puodžiukienė.
Dailės mokytoja Dalia Puodžiukienė
Paroda "Mano kiemas"
Progimnazijos bibliotekoje veikia Utenos Vyturių progimnazijos 6b mokinių Tomos Šaltytės ir Erikos Dervinytės fotografijų paroda "Mano kiemas". Visus kviečiame apsilankyti.
Nuotraukas galite rasti čia>>>
Bibliotekos vedėja Laima Kubickienė
Savanoriai „Maisto banko“ akcijoje
2013 m. balandžio 12-13 dienomis penkioliktą kartą Lietuvoje vyko pavasarinė „Maisto banko" akcija, kurioje savanoriškai dirbo 18 Utenos Krašuonos progimnazijos mokinių. Savanoriai prekybos centre „NORFA" kvietė pirkėjus nupirkti ir paaukoti maisto nepasiturintiems žmonėms.
Vėl "Kamštelių vajus"!
No
rėtume priminti ir informuoti, kad startavo konkursas "Kamštelių vajus". Kviečiame ir šiemet taip pat aktyviai kaip pernai dalyvauti kamštelių rinkimo vajuje. Registruotis galite čia>>>.
Informaciją dėl taisyklių ir papildomai iškilusių klausimų rasite paspaudę ant piešinėlio kairėje.
Marytė Zabulienė


























