kurybiskumasRugsėjo 23 dieną administruojanti projektą progimnazijos pavaduotoja ugdymui Viktorija Vilūnienė ir kuruojanti „Kūrybinių partnerysčių" projektą mokytoja Jolita Šulskienė dalyvavo viešbučio „Panorama" konferencijų centre vykusiame „Kūrybinių partnerysčių" projekto moksleivių ir mokytojų nacionaliniame susitikime. Iš visos Lietuvos į sostinę suvažiavo 55 mokyklų atstovai, kurie dalinosi kūrybiško mokymosi patirtimi, susipažino ir aptarė ugdymo inovacijas, parengė manifestą „Už kūrybišką mokymąsi".

Jolita Šulskienė

Skaitykite plačiau

2013 09 23Tarptautinės komisijos nacių ir sovietinio okupacinių režimų nusikaltimams Lietuvoje įvertinti kvietimu, mūsų progimnazijos būrelio „Gimtasis kraštas" nariai paminėjo Rugsėjo 23-ąją, Lietuvos žydų genocido aukų atminties dieną. Prisiminėme Utenoje gyvenusią gausią žydų bendruomenę, jų indėlį į miesto gyvenimą. Rašės žydų kapinėse iš atsineštų akmenėlių ir žvakučių sudėliojome kelią – atminimą apie gyvenusius žmones.

Istorijos mokytoja Dalia Dindienė

Šventinėse eitynėse, skirtose Utenos miesto 752 - ajam gimtadieniui, dalyvavo laimingi Krašuonos progimnazijos mokiniai ir mokytojai. Šventei  atsakingai ruoštasi jau vasarą. Eitynių dalyviai rankose  nešė tikrai originalias, spalvingas pasagas - Utenos miesto laimės ir sėkmės simbolį.

miesto_svente (1)
miesto_svente (2)
miesto_svente (3)
miesto_svente (4)
miesto_svente (5)
miesto_svente (6)
miesto_svente (7)
miesto_svente (8)
miesto_svente (9)
1/9 
start stop bwd fwd

2012 2013 saugiausia mokyklaPrasidėjus naujiems mokslo metams, Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Viešosios tvarkos skyriaus Prevencijos poskyrio viršininkas Audrius Mickevičius kartu su bendruomenės pareigūnų grupės vyresniąja specialiste Daiva Maselskiene, nepilnamečių reikalų veiklos grupės specialistėmis Inga Bogdanova ir Irmante Šeikiene rugsėjo 2 d. nuvyko į Utenos Krašuonos progimnaziją pasveikinti vaikučius ir jų tėvelius su prasidėjusiais naujais mokslo metais, palinkėti didžiulės sėkmės įgaunant naujų žinių mokykloje, būti saugiems, saugoti ne tik save ir bet ir savo draugus tiek mokykloje, tiek už mokyklos ribų.

Iš Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato naujienų (2013-09-04)

Birželio 10 d. Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Viešosios tvarkos skyriaus Prevencijos poskyryje buvo apibendrinti konkurso „Saugiausia Utenos rajono mokykla" rezultatai.
Konkurse dalyvavo Utenos miesto „Saulės" gimnazija, Adolfo Šapokos gimnazija, Dauniškio gimnazija, Rapolo Šaltenio progimnazija, Krašuonos progimnazija. Komisijai įvertinus mokyklų ataskaitas apie vykdytą mokyklų bendruomenių veiklą saugumo ir teisės pažeidimų prevencijos srityje, apibendrinus moksleivių anketavimo rezultatus, nugalėtoja išrinkta Utenos Krašuonos progimnazija. Nugalėtoja bus apdovanota organizatoriaus įsteigtais prizais: pažymėjimu, pereinamąja taure ir atminimo lentele „Saugiausia Utenos rajono mokykla".

Iš Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato naujienų archyvo (2013-06-13)

2013 programa ispilkUtenos Krašuonos progimnazijos mokiniai dalyvavo nacionalinėje programoje „IŠPILK", kurią organizavo ir įgyvendino Lietuvos moksleivių sąjunga.
Siekiant atkreipti visuomenės ir pačių mokinių dėmesį į alkoholinių gėrimų vartojimą ir dėl to kylančias problemas bei alkoholinių gėrimų prieinamumo nepilnamečiams ribojimo svarbą programos dalyviai kūrė socialinių reklamų scenarijus. Pagal programą „IŠPILK" progimnazijos mokinių tarybos nariai mokinius supažindino su Lietuvos moksleivių sąjungos sukurta pozicija ,,Už moksleivį be alkoholio". Programos įgyvendinimo metu poziciją galėjo pasirašyti visi jai pritariantys 7-8 klasių mokiniai.
Už iniciatyvą prisidedant prie programos „IŠPILK" įgyvendinimo Viktorija Milkevičiūtė (7b), Karolina Railaitė (7b), Karolina Kviklytė (7b), Edita Šileikytė (8a), Akvilė Grigaliūnaitė (8c), Živilė Grigaliūnaitė (8c) apdovanotos Lietuvos moksleivių sąjungos padėkomis.

Socialinė pedagogė Violeta Vaičiūnienė

2012-2013 m. m. Utenos Krašuonos progimnazijos pirmų klasių mokiniai dalyvavo ankstyvosios prevencijos ir vaikų socialinių įgūdžių ugdymo programoje „ĮVEIKIAME KARTU". Ši programa skirta 7 – 9 metų vaikų pozityvių bendravimo ir problemų sprendimo įgūdžių lavinimui, socialinių bei emocinių sunkumų įveikimo gebėjimų ugdymui, bendros emocinės vaiko savijautos gerinimui.

01
02
03
1/3 
start stop bwd fwd

     

Svarbi informacija!

itraukusi ugdymas


„Versmės" skyrius

TŪM II

Keturios gamtos stichijos

Universalus mokymo(si) dizainas

Pamokų laikas, atostogos

  

Cookies user preferences
Mes naudojame slapukus, kad užtikrintume geriausią patirtį mūsų svetainėje. Jei atsisakysite naudoti slapukus, ši svetainė gali neveikti kaip tikėtasi.
Priimti visus
Atmesti visus
Skaityti daugiau
Analitiniai
Įrankiai, naudojami duomenims analizuoti siekiant įvertinti svetainės efektyvumą ir suprasti, kaip ji veikia.
Google Analytics
Priimti
Atmesti
Reklaminiai
Jei sutinkate, puslapyje rodomos reklamos bus pritaikytos pagal jūsų pageidavimus
Google Ad
Priimti
Atmesti
Išsaugoti