Aktuali informacija
Biblioteka
![]()
Projektai
Projekto „Kuriame Respubliką“ apibendrinimas
Rugsėjo 25 dieną Utenos A. ir M. Miškinių viešosios bibliotekos konferencijų salėje vyko projekte "Kuriame Respubliką: visuomenės pilietinio veikimo kompetencijų ugdymas" dalyvaujančių Utenos švietimo įstaigų: A. Šapokos ir Užpalių gimnazijų, Krašuonos ir Vyturių progimnazijų, Utenos kolegijos, projektukų veiklos apibendrinimas.
Gritana Tūzienė
Filmuke pristatome progimnazijos veiklas
Susitikimas su ekspedicijos “Misija Sibiras 13” dalyviais
Spalio 7 dieną mūsų progimnazijoje lankėsi neįkainojamos patirties įgiję „Misija Sibiras 13" dalyviai Silvija Guzelytė (buvusi mūsų mokyklos mokinė) ir Tomas Šyvokas. Jie atvyko tam, kad pasidalintų savo išgyvenimais.
Utenos Krašuonos progimnazijai suteiktas MOKYKLOS BE PATYČIŲ vardas
2013 metų spalio 7 dieną Utenos Krašuonos progimnazijai įteiktas pažymėjimas, kurio progimnazija tikslingai siekė ketverius metus. Per šiuos metus, tai yra nuo 2009 metų, visa mokyklos bendruomenė – mokiniai, mokytojai, darbuotojai, administracija dalyvavo reguliariuose mokymuose, savipagalbos grupėse, vedė užsiėmimus mokiniams, organizavo prevencinius renginius prieš patyčias bei įgyvendino kitas Olweus programos veiklas.
Penktadienį šypsotis buvo taip paprasta ir gera...
Krašuonos progimnazijos mokiniai šypsodamiesi pasitiko savo mokytojus, juos sveikino gražiais žodžiais, gėlėmis, dovanojo 6b klasės mokinio Edmino Šmergelio pieštus atvirukus. Rudeniškai papuoštose klasėse pirmoji pamoka kvepėjo mokinių paruošta šventine kava.
"Kuriančio kiemo kavinės" renginiuose dalyvavo mūsų šokėjai
Pasikdami Tarptautinę mokytojų dieną, spalio 1-3 dienomis vyko "Kuriančio kiemo kavinės" įvairūs renginiai miesto kiemelyje, esančiame tarp Utenos A. ir M. Miškinių viešosios bibliotekos ir Utenos švietimo centro. Vaikų ir mokinių koncertų rytmetyje dalyvavo ir mūsų progimnazijos šokių grupės "STELLA" šokėjos. 3 -čių klasių mergaitės pašoko šokį "Boružės", o 6-7 klasių mergaitės šokį "Norim dar".
Vadovė Edita Kutkienė
„Kūrybinių partnerysčių” projektas tęsiasi!
Jau trečius mokslo metus iš eilės mūsų progimnazija atrinkta dalyvauti "Kūrybinių partnerysčių"projekte. Pirmajame projekto etape mes buvome programos „Tyrinėjanti mokykla" dalyviai, antraisiais metais dalyvavome „Pokyčių mokyklos" programoje ir šiemet vėl esame pakviesti tęsti „Pokyčių mokyklos" programą.
Neringa Sviklaitė dalyvavo žaidime "Surask, jei gali"
Visą rugsėjo mėnesį vyko virtualus orientacinis žaidimas moksleiviams ir studentams "Surask, jei gali". Žaidime dalyvavo beveik 250 moksleivių ir studentų. Teisingai į visus klausimus atsakė net pusė! Tarp jų ir 5b klasės mokinė Neringa Sviklaitė. Net 83 laimėtojai gavo prizus: stalo žaidimus "Europa", USB atmintines, "Pažink Europą" puodelius. Neringa dovanų gavo USB atmintinę. Sveikiname Neringą!





























