Vasario 24 dieną Utenos Krašuonos progimnazijos ketvirtokai į svečius pakvietė savo bendraamžius iš Utenos mokyklos – darželio „Eglutė". Per vieną dieną progimnazijos vaikai įgijo aštuoniolika naujų draugų, o svečiai net per penkiasdešimt draugų. Visi ketvirtokai pasiskirstė į šešias mišrias grupes, veiklą iš anksto galėjo pasirinkti pagal savo pomėgius arba pasirinkti visai nežinomą sritį.

ketvirtokai (1)
ketvirtokai (10)
ketvirtokai (11)
ketvirtokai (12)
ketvirtokai (13)
ketvirtokai (14)
ketvirtokai (15)
ketvirtokai (16)
ketvirtokai (17)
ketvirtokai (18)
ketvirtokai (19)
ketvirtokai (2)
ketvirtokai (20)
ketvirtokai (3)
ketvirtokai (4)
ketvirtokai (5)
ketvirtokai (6)
ketvirtokai (7)
ketvirtokai (8)
ketvirtokai (9)

Apžiūrėję mokyklą, visi ketvirtokai rinkosi į aktų salę, kur vieni kitiems pristatė per trumpą laiką išmoktus dalykus ar sukurtus darbus. Sporto grupė pademonstravo žinias apie Olimpinį ugdymą bei išmoktus žolės ritulio žaidimo elementus; Teniso grupė rungėsi ir parodė kaip ilgai galima mušinėti teniso kamuoliuką jei pavyksta gerai susikaupti; Dailės grupė papasakojo kaip kūrė nuostabų bendrą Užgavėnių kaukių paradą, kokias technikas naudojo atlikdami meninį darbą; Žaidimų grupė papasakojo kokie žaidimai leido visiems vaikams geriau pažinti save ir kitus, parodė, kaip kūnų mozaika galima parodyti grupės nuotaiką; Darbo grupė kūrė Užgavėnių kaukes naudodama informacines technologijas ir įrodė, kad tai yra viena iš meno rūšių; Šokio grupė, kurioje buvo ir vienas berniukas!, per trumpą laiką sukūrė ir parodė smagų, greitą šokį, kuris nuotaiką visiems dar labiau pakėlė.
Tikimės, kad visi ketvirtokai turėjo įspūdžių ir galimybių kupiną dieną! Sėkmės jums visiems belaukiant saulėto pavasario...