maisto bankas2013 m. balandžio 12-13 dienomis penkioliktą kartą Lietuvoje vyko pavasarinė „Maisto banko" akcija, kurioje savanoriškai dirbo 18 Utenos Krašuonos progimnazijos mokinių. Savanoriai prekybos centre „NORFA" kvietė pirkėjus nupirkti ir paaukoti maisto nepasiturintiems žmonėms.

Progimnazijos savanoriai paramą maistu rinko su VŠĮ „Sveikatą į namus" (direktorė Severina Jurgelėnienė).
Dėkoju Donatai Guigaitei (6a), Kamilei Savickaitei (6a), Deimantei Katinaitei (7a), Redai Sabaliauskaitei (7a), Ivetai Baliukevičiūtei (7b), Skaistei Jackūnaitei (7b), Gustei Juškaitei (7b), Rūtai Kunigėlytei (7b), Vestinai Liobikaitei (7b), Živilei Nariūnaitei (7b), Ramintai Bartasūnaitei (7c), Karolinai Indrašiūtei (7c), Eglei Žilinskaitei (7c), Aušrai Datenytei (8a), Editai Šileikytei (8a), Gabijai Nalivaikaitei (8b), Vainetai Snukiškytei (8b), Daivai Vilutytei (8b) už geranorišką, prasmingą ir vertą pagarbos darbą, kuris skaidrina vargingiau gyvenančių šeimų kasdienybę.

Socialinė pedagogė Violeta Vaičiūnienė