maisto bankas2013 m. balandžio 12-13 dienomis penkioliktą kartą Lietuvoje vyko pavasarinė „Maisto banko" akcija, kurioje savanoriškai dirbo 18 Utenos Krašuonos progimnazijos mokinių. Savanoriai prekybos centre „NORFA" kvietė pirkėjus nupirkti ir paaukoti maisto nepasiturintiems žmonėms.

01
02
03
1/3 
start stop bwd fwd

Progimnazijos savanoriai paramą maistu rinko su VŠĮ „Sveikatą į namus" (direktorė Severina Jurgelėnienė).
Dėkoju Donatai Guigaitei (6a), Kamilei Savickaitei (6a), Deimantei Katinaitei (7a), Redai Sabaliauskaitei (7a), Ivetai Baliukevičiūtei (7b), Skaistei Jackūnaitei (7b), Gustei Juškaitei (7b), Rūtai Kunigėlytei (7b), Vestinai Liobikaitei (7b), Živilei Nariūnaitei (7b), Ramintai Bartasūnaitei (7c), Karolinai Indrašiūtei (7c), Eglei Žilinskaitei (7c), Aušrai Datenytei (8a), Editai Šileikytei (8a), Gabijai Nalivaikaitei (8b), Vainetai Snukiškytei (8b), Daivai Vilutytei (8b) už geranorišką, prasmingą ir vertą pagarbos darbą, kuris skaidrina vargingiau gyvenančių šeimų kasdienybę.

Socialinė pedagogė Violeta Vaičiūnienė

     

Svarbi informacija!

itraukusi ugdymas


„Versmės" skyrius

TŪM II

Keturios gamtos stichijos

Universalus mokymo(si) dizainas

Pamokų laikas, atostogos

  

Cookies user preferences
Mes naudojame slapukus, kad užtikrintume geriausią patirtį mūsų svetainėje. Jei atsisakysite naudoti slapukus, ši svetainė gali neveikti kaip tikėtasi.
Priimti visus
Atmesti visus
Skaityti daugiau
Analitiniai
Įrankiai, naudojami duomenims analizuoti siekiant įvertinti svetainės efektyvumą ir suprasti, kaip ji veikia.
Google Analytics
Priimti
Atmesti
Reklaminiai
Jei sutinkate, puslapyje rodomos reklamos bus pritaikytos pagal jūsų pageidavimus
Google Ad
Priimti
Atmesti
Išsaugoti