Gegužės 12 d. Vilniuje „Vingio“ stadione vyko Lietuvos mokyklų žaidynių 5-8 klasių mokinių keturkovės tarpzoninės varžybos.
Dalyviai varžėsi keturiose rungtyse: 60 m bėgimo, šuolio į tolį, kamuoliuko (150 g) metimo, mergaitės bėgo 500 m, o berniukai 800 m. Pasibaigus varžyboms paaiškėjo, kad mūsų mokyklos mergaitės tarp dvylikos komandų iškovojo penktą vietą, o berniukai - septintą. Komandų vadovai fizinio ugdymo mokytojai Gintaras ir Saulius.
Aktuali informacija
Biblioteka
![]()























